Slastičar (m/ž) - Punta Skala
This position is not available anymore, but there are more Bakery jobs at Falkensteiner

Falkensteiner

Posted

Closed

About the job

Želiš li biti dio rastuće obiteljske grupacije koja broji više od 30 hotela i rezidencija u Europi? Želiš li pridonijeti stvaranju ugodnog i nezaboravnog okruženja našim gostima? U Falkensteineru te očekuje dinamičan i otvoren tim koji istovremeno cijeni inovaciju i tradiciju. Radujemo se da ćemo te upoznati i da ćeš se pridružiti našem timu u Zadru kao:

Slastičar (m/ž)

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • Pripremanje slastičarskih i pekarskih proizvoda i osiguravanje njihove atraktivne prezentacije
  • Pridržavanje svih propisa za skladištenje namirnica
  • Održavanje kvalitete hrane
  • Održavanje higijenskih standarda

ŠTO OČEKUJEMO OD TEBE:

  • SSS ugostiteljskog usmjerenja (kuhar/slastičar)
  • 2-3 godine radnog iskustva
  • Odlične komunikacijske vještine
  • Fleksibilnost i sklonost timskom radu

ŠTO TI NUDIMO:

  • All-inclusive onboarding za dobar početak na poslu
  • Buddy program
  • Zdravi i uravnoteženi obroci za zaposlenike u restoranima za zaposlenike (i u slobodne dane)
  • Besplatno korištenje fitness prostorija
  • Individualni planovi razvoja i podrška putem interne i eksterne edukacije te mogućnosti razvoja
  • Mogućnosti rada i razvoja u ostalim Falkensteiner hotelima
  • Mogućnost kreiranja budućnosti u dinamičnom i otvorenom radnom okruženju
  • Atraktivne destinacije za sportske aktivnosti i slobodno vrijeme
  • Cijena za zaposlenike i posebne cijene za obitelj i prijatelje s dodatnim popustima na hranu i piće i wellness usluge u hotelima

Ostale pogodnosti možete naći ovdje: https://www.falkensteiner.com/hr/kao-poslodavac#prednosti

Ukoliko imate dodatnih pitanja, slobodno nas kontaktirajte putem e-maila.
Molimo da se prijavite isključivo putem klika na "Prijavi se na oglas".

Veselimo se tvojoj prijavi!

KONTAKT:  Tijana Pavić, HR department · tijana.pavic@falkensteiner.com· 23231,Petrčane

Pogledaj svoje buduće radno mjesto: https://www.falkensteiner.com/hr/karijera

Closed

Petrčane, Croatia

Full-time, Indefinite