Sobarica (m/ž) - Falkensteiner Hotel Beograd (2024)

Falkensteiner

Pubblicata

Cosa comprende il lavoro

Želite li raditi za poznatu hotelsku grupaciju Falkensteiner Hotels & Residences koja ima više od 30 hotela u Europi? Privlači li Vas više “Welcome Home!” osećaj umesto sterilnog radnog okruženja? Jeste li proaktivni i ambiciozni? Zanima li Vas rad u dinamičnoj i izazovnoj radnoj atmosferi? Ukoliko su Vaši odgovori potvrdni, hotelska grupacija Falkensteiner Hotels & Residences je upravo ono što tražite!

Nadamo se da ćete se pridružiti našem timu u Beogradu kao:

SOBARICA (m/ž)

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:

  • Predhodno radno iskustvo u hotelima prednost;
  • Poznavanje engleskog jezika – osnovni konverzacijski nivo;

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • Spremanje hotelskih soba za prodaju;
  • Obavezna primena i poštovanje sobnih i hotelskih standarda;
  • Prijavljivanje tehničkih neispravnosti i praćenje otklanjanja istih, briga o stvarima gostiju;
  • Timski rad sa ciljem postizanja kvalitetne usluge prema gostu;
  • Svi ostali nalozi neposrednih rukovodilaca.

ŠTO VAM NUDIMO:

  • Edukacija i uvođenje u rad pri zapošljavanju
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanje u rastućoj hotelskoj grupaciji
  • Timski rad u stimulativnom radnom okruženju
  • Dodatna usavršavanja u našoj Falkensteiner Akademiji
  • Posebni uslovi korišćenja usluga u svim Falkensteiner hotelima

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja, slobodno nas kontaktirajte e-poštom.

Prijavite se isključivo putem opcije „Prijavi se na oglas“.

Radujemo se vašoj prijavi!

Bacite pogled na svoje buduće radno mesto:  https://www.falkensteiner.com/karriere

KONTAKT:  Tamara Popadić ·  rs.fbe.adm@falkensteiner.com
blog.falkensteiner.com

Savski Venac, Beograd, Serbia

A tempo completo, A tempo indeterminato

Data di inizio:

Ultima data di inizio:

Cerchi qualcosa di diverso? Visualizza offerte di lavoro relazionate